Wynajem krótkoterminowy

WYPOŻYCZ SAMOCHÓD
 • Miejsce wynajmu
 • Miejsce zwrotu
 • Odbiór
  Zwrot
 • Typ wynajmu

Data wynajmu nie może być z przeszłości

Data zwrotu nie może być mniejsza od daty wynajmu

Musisz wypełnić zaznaczone pola

W wybranym punkcie wynajmu minimalny czas trwania rezerwacji to dni

W wybranym punkcie wynajmu maksymalny czas trwania rezerwacji to dni

 

Oferujemy możliwość wynajęcia samochodu na okres krótkoterminowy, czyli nie dłuższy niż jeden miesiąc. To idealna opcja dla osób, które planują wyjazd wakacyjny lub chcą zwiedzić kraj, pozostając niezależnymi od innych środków komunikacji. To także dobre rozwiązanie, jeśli nie chcesz, aby do Twojego codziennego życia wdarł się chaos w przypadku awarii Twojego samochodu.

 

W zależności od potrzeb, możesz wybierać wśród mniejszych samochodów dla maksymalnie pięciu pasażerów lub większych, mieszących nawet siedem lub dziewięć osób.

 

W ramach wynajmu krótkoterminowego zapewniamy dostarczenie pojazdu pod wskazany adres, szybkie dopełnienie wszelkich formalności oraz stałą opiekę i wsparcie naszej obsługi. Korzystając z naszej oferty nie musisz martwić się kosztami dodatkowymi, jak ubezpieczenie pojazdu czy przegląd techniczny. Dbamy o to, aby każdy udostępniany przez nas samochód miał wszystkie aktualne dokumenty, a jego stan techniczny był na bardzo dobrym poziomie. Jako nasz klient, ponosisz tylko koszty wynajmu oraz paliwa.

 

Jeśli zatem planujesz:

 •  wyjazd urlopowy,
 •  krótką wycieczkę,
 •  podróż biznesową.
   

lub po prostu potrzebujesz samochodu na określony czas w niewygórowanej cenie, krótkoterminowy wynajem aut Gdańsk jest idealną ofertą dla Ciebie. Masz pytania dotyczące oferty? Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Nasze oddziały

Euro-rentcar © 2018. All rights reserved. Projekt i wykonanie: RentCarSoft